• Piękna Nasza Polska Cała

• Nasza placówka w roku szkolny 2021/2022 po raz trzeci bierze udział w Międzynarodowym Projekcie Piękna Nasza Polska Cała, który ma za zadanie kształtowanie postawa patriotycznych wśród dzieci i młodzieży.

Koordynatorem projektu w naszej szkole jest pani Anita Tofel oraz pani Patrycja Mścichowska. W projekcie bierze również czynny udział Samorząd Uczniowski. W ciągu roku szkolnego będziemy realizować działania o tematyce patriotycznej.

• Zabawa jest nauką ...

• „Zabawa jest nauką, nauka zabawą. Im więcej zabawy, tym więcej nauki.”  Glenn Doman

7 marca 2022r. uczniowie klasy VIb pod opieką wychowawcy p. Elżbiety Smoły oraz rodziców - p. M. Bernat
            i p. A. Hepfner udali się do Zamkowej Zbrojowni, by tam miło spędzić czas, bawiąc się na kręgielni.

Bezpłatny karnet do kręgielni był nagrodą za aktywny udział w szkolnych  zawodach sportowych.