• Biblioteka

• Biblioteka Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rynie zaprasza do korzystania ze zbiorów:

Poniedziałek     8:30 - 14:30

Wtorek               8:30 - 14:30

Środa                 8:30 - 14:30

Czwartek           8:30 - 14:30

Piątek                7:30 - 13:30

Oferujemy nauczycielom, uczniom i ich rodzicom:

• literaturę pedagogiczną, dziecięca i młodzieżową
          • szeroki wybór czasopism pedagogicznych, dziecięcych i młodzieżowych
          • rozbudowane kartoteki zagadnieniowe i tekstowe
          • możliwość korzystania z multimediów.
          • Wielka Liga Czytelników

• 16.01.2023 21:05
          • Do tegorocznej edycji Wielkiej Ligi Czytelników przystąpiło 32 uczniów. Niestety, nielicznym wystarczyło zaangażowania, by przebrnąć przez etap szkolny, w którym, do 20 grudnia, należało zdobyć co najmniej 5 sprawności, czyli przeczytać 5 książek i wypełnić wcale niełatwy test.

• 17.01.2023 14:47
          • Dzięki przystąpieniu do tego programu zbiory biblioteki szkolnej wzbogaciły się o 540 egzemplarzy nowiutkich książek, wśród których znalazły się nowe egzemplarze lektur, książki rekomendowane przez ministerstwo oraz książki – życzenia, te, które uczniowie proponowali podczas majowej sondy przeprowadzonej  z pomocą Samorządu Uczniowskiego oraz propozycje rodziców.
          • Konkurs z Eleną

• 30.11.2022 18:34
          • Te zdolne dziewczynki - Joasia Cilulko, Małgosia Sprung, Kornelia Szczepkowska oraz nieobecna na zdjęciu absolwentka - Laura Kowalewska połączyły talent i miłość do koni, i stworzyły prace, które zostały wysłane na konkurs wydawnictwa Media Rodzina.
          • Spotkanie autorskie z Waldemarem Cichoniem

• 25.06.2022 19:08
          • Po długim czasie niepewności i wielu ustaleniach udało się w końcu zorganizować spotkanie autorskie on-line z panem Waldemarem Cichoniem, autorem książek dla dzieci i młodzieży, w tym m.in. lektury szkolnej „Cukierku, Ty łobuzie”.