• Rok szkolny

• Klarysa Radziulewicz

• finalistka
        • Konkurs matematyczny · regionalny · 2021/2022
        • W dn. 3.03.2022r. odbył się w Ełku wojewódzki etap Konkursu Matematycznego organizowany przez Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty w Olsztynie. Naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy 8b Klarysa Radziulewicz.
          Z dumą informujemy, że Klarysa Radziulewicz została finalistką tego konkursu.
          GRATULACJE!
    • lokalny

• Krukowska Aleksandra, Świder Maja, Kaleta Tymoteusz, Popławski Bartosz, Lutkiewicz Jakub, Piątek Ksawery, Szkatuła Hubert

• pierwsze
        • Powiatowy Finał Turnieju Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym · lokalny · 2021/2022
        • 21.04.2022r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Giżycku miały miejsce finały powiatowe Warmińsko–Mazurskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.
          Turniej ten, organizowany jest w dwóch grupach rywalizacyjnych w skład których wchodzą uczniowie szkół podstawowych w wieku 10 -12 lat (rocznik 2010 i młodsi, grupa I) oraz uczniowie szkół podstawowych starsi – grupa II.
          Drużyny z naszej szkoły zajęły pierwsze miejsca w obydwu grupach wiekowych.
    • 2019/2020

• Furtak Filip, Karcz Piotr , Nosek Dawid, Pawelczyk Artur, Kaniuka Łukasz, Łaszczyk Bartosz, Szczebiot Maksymilian, Mazur Michał, Aleks Gembal, Piątek Ksawery

• Piłka nożna · lokalny · 2019/2020
        • Drużyna piłkarzy z Naszej Szkoły w składzie Furtak Filip, Karcz Piotr , Nosek Dawid, Pawelczyk Artur, Kaniuka Łukasz, Łaszczyk Bartosz, Szczebiot Maksymilian, Mazur Michał, Aleks Gembal i Piątek Ksawery zajęła 2 miejsce w powiatowym turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarka", który odbył się w Wydminach.
    • 2018/2019

• regionalny

• Gałas Wiktor, Furtak Filip, Piątek Ksawery, Leśniewski Oskar, Balejko Jakub, Balejko Dominik, Szkatuła Hubert, Karcz Piotr, Nosek Dawid, Sołtys Adam, Pawelczyk Artur, Popowski Jakub, Frydrycy Jakub, Gembal Aleks

• I