• Moje lego

• Rozwijanie wyobraźni, ćwiczenie sprawności manualnej, poprawa koordynacji wzrokowo–ruchowej, budowanie kreatywności, nauka współdziałania i dzielenia się z innymi, większa spostrzegawczość, wyobraźnia przestrzenna, klasyfikowanie, liczenie, projektowanie, pomysłowość, ekspresja i wiele, wiele innych efektów niepozornej zabawy klockami Lego.

Kółko „Moje Lego” we wspaniały sposób łączy zabawę z nauką, rozrywkę z edukacją, a przede wszystkim pożyteczność z miłym spędzeniem czasu Dzieci uczęszczające na kółko mają możliwość spojrzeć na te powszednie znane klocki w całkiem inny sposób. Właśnie mija pierwszy miesiąc nowatorskiego projektu „Moje Lego” w naszej szkole, a radość z uczestnictwa w zajęciach widać na poniższych fotografiach.

Elwira Draguńska