• Kiermasz słodkości

• 29 września w naszej szkole odbył się kiermasz słodkości, który przygotowaliuczniowie klas 4-8. Była to okazja do integracji i pierwszej wspólnej działalności nowych przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego.

• Piknik sportowy

• 23 września na zakończenie lata odbył się piknik sportowy.​​​​​​​​​​​​​​

Dziękujemy za chwile pełne radości i wspólnie spędzony czas w rodzinnym gronie. Do zobaczenia na kolejnym wydarzeniu .

• Ósmoklasiści - integrujemy się

• 20 września lekcje wychowawczą klasy 8a i 8b spędziły na integracyjnym ognisku. Po zjedzeniu pysznych kiełbasek uczniowie mieli narysować z czym kojarzy im się szkoła.Wszyscy chętnie uczestniczyli w zajęciach

• Sprzątanie Świata

• W ramach ogólnoświatowej akcji Sprzątanie Świata, grupa uczniów z klasy Va naszej szkoły pod opieką pani Jolanty Przymorskiej i pani Anity Tofel wyruszyła w teren! Sprzątanie Świata miało charakter symboliczny, ponieważ pozbieraliśmy śmieci wzdłuż ścieżki rekreacyjno - spacerowej wokół jeziora Ołów. Ku naszemu zadowoleniu śmieci nie było zbyt wiele. Dzięki zaangażowaniu grupy mieszkańców Rynu w utrzymanie czystości na tym terenie, sytuacja z odpadami, poprawiła się. Nie można tego powiedzieć o innych obszarach naszej gminy, gdzie śmieci są wszechobecne!!! Dziękujemy uczniom za aktywny udział w akcji i liczymy na włączenie się innych mieszkańców gminy Ryn w działania na rzecz poprawy stanu środowiska naturalnego.

• Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

• 4 września 2023 r. o godzinie 9⁰⁰ odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2023/2024. Wspólnie z Włodarzami Miasta powitaliśmy nową Dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Rynie Panią Barbarę Szulc. Nowy rok szkolny to nowe wyzwania, szanse i możliwości- POWODZENIA!