• Wspólnie dla zwierząt

• 12.11.2021 09:39
          • Z okazji Światowego Dnia Zwierząt 4 października zaprosiliśmy społeczność szkolną do udziału w corocznej akcji charytatywnej „Wspólnie dla zwierząt”. Akcja miała na celu uwrażliwianie i uświadamianie, że zwierzęta jako istoty żyjące również odczuwają ból i cierpienie, że potrzebują odpowiednich warunków, żeby czuć się szczęśliwe. W związku z tym potrzebują praw, które będą je chronić.

• Zorganizowana została coroczna zbiórka karmy, która zakończyła się sukcesem. Wspólnie z przedszkolem zebraliśmy karmę, koce, miski i inne akcesoria. Wszystkie te bezinteresowne dary pomogą wielu zwierzętom przetrwać trudny jesienno- zimowy czas.  Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w akcje. Po podziale dostarczymy społecznym opiekunom. Serce rośnie na myśl, że jest wśród nas tylu Przyjaciół Zwierząt.