• Biblioteka

• Biblioteka Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rynie zaprasza do korzystania ze zbiorów:

Poniedziałek     8:30 - 14:30

Wtorek               8:30 - 14:30

Środa                 8:30 - 14:30

Czwartek           8:30 - 14:30

Piątek                7:30 - 13:30

Oferujemy nauczycielom, uczniom i ich rodzicom:

• literaturę pedagogiczną, dziecięca i młodzieżową
          • szeroki wybór czasopism pedagogicznych, dziecięcych i młodzieżowych
          • rozbudowane kartoteki zagadnieniowe i tekstowe
          • możliwość korzystania z multimediów.

• 22.05.2022 13:41
        • Jest mi niezmiernie miło poinformować, że nasza szkolna biblioteka, po raz drugi,  została  beneficjentem Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.
        • Podobnie jak w 2017r. otrzymaliśmy wsparcie finansowe w wysokości 15 tys. zł (wkład własny wynosi 3 tys.).
          Jednak w tej edycji programu część funduszy można wykorzystać na wyposażenie bibliotek – zakup mebli czy sprzętu komputerowego.
          I pieniądze z tej puli już zostały wykorzystane. Na zdjęciu zobaczycie na co….

Ponadto uzupełnione zostały zasoby lekturowe – w nowe pozycje z listy lektur i w nowe egzemplarze. Za chwilę kolejne zakupy uwzględniające propozycje zebrane od uczniów. I w tym miejscu dziękuję bardzo p. Elwirze Draguńskiej – opiekunce SU i uczennicom – Klarysie i Emilii, które pomogły w przeprowadzeniu „akcji rozpoznawczej”. Tytuły zaproponowane przez uczniów na pewno znajdą się na liście zakupów, a tę zaopiniuje jeszcze Rada Rodziców.